Witold Wiktor


Przyjęcia Gabinet Medicarpathia:
Rzeszów, ul. Witolda 1

rejestracja@medicarpathia.pl

tel. 17 307 00 07
tel. 795 795 577

Witam na mojej stronie

lek.med. Witold Wiktor Strona ta powstała z myślą o pacjentach, którzy szukają w Inter- necie informacji o choro- bach i ich leczeniu.
więcej

Rejestracja on-line

Zarejestruj się on-line Już teraz kliknij tutaj i wypełnij formularz rejestracji. Postaram się uzgodnić dla Ciebie dogodny termin wizyty.

Materiały do pobrania

Kontakt Przygotuj i wypełnij wcześniej dokumenty związane z wyrażeniem zgody na badanie. Znajdziesz je w dziale materiały do pobrania

Przydatne linki

Kontakt Tutaj znajdziesz przekierowania do ciekawych stron w sieci związanych z problematyką chorób przewodu pokarmowego. więcej

Kontakt

Kontakt Sprawdź dogodne dla Ciebie terminy oraz miejsca, w których przyjmuje pacjentów. Jeśli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się ze mną.
Nigdy nie czekaj do ostatniej chwili
Im wcześniej tym lepiej! Wiem, że to może Cię krępować, zgłoś sie do mnie i rozpocznij leczenie jak najwcześniej.

O mnie

Witold WiktorStrona ta powstała z myślą o pacjentach, którzy szukają w Internecie informacji o chorobach i ich leczeniu.

Jestem chirurgiem, z II stopniem specjalizacji. Na co dzień spotykam się z państwa problemami zdrowotnymi. Wiem jak ciężko jest znaleźć lekarza, który będzie miał na tyle dużo czasu, żeby państwa wysłuchać i spokojnie omówić istotę choroby, jej diagnostykę i leczenie. Dodatkową trudnością jest to, że niektóre choroby są wstydliwe i trudno o nich mówić nawet lekarzowi. Czasami też Państwo nie potrafią dokładnie określić co Wam dolega.

Starałem się napisać choć parę słów o niektórych chorobach, jakie mają objawy oraz jak je diagnozować i leczyć. Omówiłem też niektóre badania i zabiegi endoskopowe , a także jak się do nich przygotować. Chciałbym , aby Państwo zadawali mi pytania przez e-maila i mam nadzieję, że z Państwa rozmów będę czerpać informacje na temat waszych problemów zdrowotnych, w jaki sposób mam je omawiać i w jakim kierunku dalej rozwijać moja stronę.

Myślę, że będę dla Państwa pomocny szczególnie w proktologii, tj. dziedzinie chirurgii, która zajmuje się chorobami jelita grubego i odbytu. Obecnie dużo zajmuje się tą tematyką zawodowo. Zauważyłem, że mają państwo dużo kłopotów z decyzją wybrania się do proktologa. Z takimi objawami jak krwawienie (!!!), zaparcie, biegunka zgłaszacie się państwo po 2 lub więcej latach, jeżeli jest to kilka miesięcy to jest już naprawdę dobrze. A często ważne są tygodnie, żeby jak najwcześniej rozpoznać chorobę i odpowiednio leczyć. Choćby tak częsta choroba jak hemoroidy, sprawia Państwu wiele problemów. Leczycie się sami wszystkimi dostępnymi czopkami, a zgłaszacie się dopiero, gdy wystąpią powikłania, np. w postaci intensywnych krwawień.

My, zajmujący się tą dziedzina chirurgii, jesteśmy świadomi wstydliwości tych chorób i staramy się o maksimum intymności tak w badaniu jak i w rozmowie. Państwa uwagi e-mailem będą pomocne, nam lekarzom, jak rozmawiać i postępować z pacjentem. Ze swej strony mogę obiecać, iż będę się starał odpowiadać w miarę możliwości na wszystkie Państwa pytania. Proszę jednocześnie o wyrozumiałość i nie zniechęcanie się, ponieważ pracuję czynnie zawodowo i może mi czasami zabraknąć czasu na szybką odpowiedź. Niemniej zawsze będę się starał w jakiś sposób odpowiedzieć na Państwa wątpliwości.

Pozdrawiam i zapraszam na moja stronę.
Witold Wiktor