Witold Wiktor


Przyjęcia Gabinet Medicarpathia:
Rzeszów, ul. Witolda 1

rejestracja@medicarpathia.pl

tel. 17 307 00 07
tel. 795 795 577

Witam na mojej stronie

lek.med. Witold Wiktor Strona ta powstała z myślą o pacjentach, którzy szukają w Inter- necie informacji o choro- bach i ich leczeniu.
więcej

Rejestracja on-line

Zarejestruj się on-line Już teraz kliknij tutaj i wypełnij formularz rejestracji. Postaram się uzgodnić dla Ciebie dogodny termin wizyty.

Materiały do pobrania

Kontakt Przygotuj i wypełnij wcześniej dokumenty związane z wyrażeniem zgody na badanie. Znajdziesz je w dziale materiały do pobrania

Przydatne linki

Kontakt Tutaj znajdziesz przekierowania do ciekawych stron w sieci związanych z problematyką chorób przewodu pokarmowego. więcej

Kontakt

Kontakt Sprawdź dogodne dla Ciebie terminy oraz miejsca, w których przyjmuje pacjentów. Jeśli masz jakieś wątpliwości skontaktuj się ze mną.
Nigdy nie czekaj do ostatniej chwili
Im wcześniej tym lepiej! Wiem, że to może Cię krępować, zgłoś sie do mnie i rozpocznij leczenie jak najwcześniej.
To proste - po prostu wypełnij formularz!
Postaram się ustalić dla Ciebie możliwie jak najszybszy termin wizyty. Odpowiedź prześlę na podany e-mail.

Rejestracja on-line

nazwisko i imię


PESEL


adres zamieszkania


telefon kontaktowy


e-mail


uwagi (opcjonalnie)


Wypełnenie wszystkich pól jest konieczne, oraz zaakceptowanie warunków przesłania danych osobowych. Sprawdź dokładnie podany adres e-mail. Na tą skrzynkę otrzymasz odpowiedź oraz ustalony termin wizyty.


Zgoda na przesłanie danych drogą elektroniczną

W związku z udostępnieniem przeze mnie danych osobowych, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z art. 23, ust. 1, pkt. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych(Dziennik Ustaw Nr 133, 1997, poz. 883, s. 4162-4167). Zgoda obejmuje również dane będące wynikiem prowadzonych badań, art. 23, ust. 2*. Mam prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Przyjmuję do wiadomości zapewnienie administratora danych, że są one przetwarzane zgodnie z art. 1, ust. 2 (Przetwarzanie danych osobowych może mieć miejsce ze względu na dobro publiczne, dobro osoby, której dane dotyczą, lub dobro osób trzecich w zakresie i trybie określonym ustawą), a ich zabezpieczenie zgodne z art. 36 do art. 39 niniejszej Ustawy (Dziennik Ustaw Nr 133, 1997, poz. 883, s. 4162-4167).

Aby móc przesłać wniosek o rejestrację, musisz zaakceptować powyższe warunki.