Nigdy nie czekaj do ostatniej chwili
Im wcześniej tym lepiej! Wiem, że to może Cię krępować, zgłoś się do mnie i rozpocznij leczenie jak najwcześniej.

ProktoVita
Rzeszów, Łukasiewicza 78 /13c (Zalesie Park)
Rejestracja telefoniczna
722 300 301
Rejestracja mailowa
rejestracja@proktolog.rzeszow.pl

Proktolog Rzeszów lek. med. Witold Wiktor

Jestem chirurgiem, z II stopniem specjalizacji. Na co dzień spotykam się z państwa problemami zdrowotnymi. Wiem jak ciężko jest znaleźć lekarza, który będzie miał na tyle dużo czasu, żeby państwa wysłuchać i spokojnie omówić istotę choroby, jej diagnostykę i leczenie.

Dodatkową trudnością jest to, że niektóre choroby są wstydliwe i trudno o nich mówić nawet lekarzowi. Czasami też Państwo nie potrafią dokładnie określić co Wam dolega.

Więcej

Pierwsza wizyta

Wiele pytań i wątpliwości. Boisz się, nie wiesz co powinieneś wziąć ze sobą na pierwszą wizytę i jak się do niej przygotować? Przygotowałem w kilku punktach listę istotnych wskazówek, dzięki której na pewno o niczym nie zapomnisz!

pierwsza wizyta
Gość
Krótko, sympatyczny, konkretny, rzeczowy.
Wanda
Jestem w trakcie leczenia przez Pana dr świetny spacjalista i bardzo dobry człowiek, co rzadko spotykane jest w jednej osobie. Udziela rzeczowych i wyczerpujących wyjaśnień na każde zadane pytanie, zawsze pod telefonem, chętny do pomocy. Wspaniały lekarz i człowiek. Nadmieniam chodziłam do wielu specjalistów z małej litery. Ale wreszcie trafiłam i mam nadzieję że mnie wyleczy. Polecam bardzooooo.
B.
Panie Doktorze - KOCHAM PANA , cenię za profesjonalizm, osobowość i podejście do pacjenta. Dziękuję za przywrócenie radości z normalnego życia. Pozdrawiam serdecznie B.
elat
Gorąco polecam. Kompetentny, niezwykle uprzejmy, z ogromną wrażliwością i szacunkiem odnoszący się do pacjenta. Łączy cechy,które powinien posiadać każdy lekarz: profesjonalizm i szacunek do ludzi. taka postawa to niestety wciąż rzadkość
Anna N.
Wspaniały lekarz,dobry człowiek, troskliwy przyjaciel. Chociaż pod drzwiami gabinetu Pana Doktora grupka ludzi, każdy ma wrażenie jakby był kimś bliskim, dobrym znajomym, ważnym. Szczery uśmiech idzie w parze z profesjonalizmem. Dziękuję Panie Doktorze - pacjentka Krystyna H.
Adam
Naprawdę super fachowiec w swojej profesji,warto zaczekać w kolejce do pana doktora i być pewnym że pan doktor zajmie się Waszymi dolegliwościami w pełni profesjonalnie od początku do końca.Serdecznie polecam.
sg.maksim
Jestem wprawdzie po pierwszej wizycie, ale odczucia bardzo pozytywne - bezstresowo, przyjaźnie. Polecam.
M
Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta,wizyta przebiega bezstresowo i bezboleśnie:)
anna
Bardzo bałam się tej wizyty ale Pan dr był tak miły i delikatny ,że naprawdę cieszę się ,ze do niego poszłam!!!!!nie warto czekac!!!Serdecznie polecam tego lekarza!!!
Zdrowy jak byk
Pomijając fakt że jest świetnym specjalistą jest przedewszystkim dobrym człowiekiem,który dotrzymuje słowa i zawsze pomoże.Męczyłem się prawie rok błąkając się od lekarza do lekarza,a tutaj jedna wizyta,umówiłm mnie na badanie i obudziłem się po badaniu jako zdrowy cżłowiek,do dziś jestem w szoku:) Polecam gorąco bo takiego lekarza nigdzie nie znajdziecie.
anna
ekstra specjalista pierwsza wizyta bardzo konkretna,szczegółowy wywiad lekarski, druga wizyta potwierdzenie diagnozy i leczenie
Karolina N.
Wspaniały lekarz najlepszy ! uratował mi zdrowie , w odróżnieniu od 5 innych lekarzy tej samej specjalności którzy zamiast mnie leczyć to dobijali. Pełny profesjonalizm, Pand doktor jest na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia, a pacjenta traktuje jak człowieka. Bardzo polecam innym ,a Panu doktorowi jeszcze raz bardzo dziękuję
Gość
Dzieki Doktorowi Wiktorowi ominela mnie operacja w Szwajcarskim szpitalu (tam mieszkam),bo wlasnie tam stwierdzono ze moje hemoroidy trzeba usunac operacyjnie a Pan Doktor zalatwil to przy jednej wizycie w ciagu kilkunastu minut bez bolesnie. Naprawde polecam. Dziekuje Panie Wiktorze.
Anna S.
Uważam,ze opinia dotyczą pana doktora jest jedna ........wspaniały człowiek i fachowiec a przy tym serdeczny i ciepły.......Byłam z synem na wizycie w gabinecie prywatnym.....jakież było moje zdziwienie ,ze pan Wiktor od mojego syna /uczącego się / nie wziął złotówki.....wiem ,ze leczenie mojego syna bedzie długotrwałe ale wierzę,ze pan doktor pomoze mojemu synowi jesli oczywiscie NFZ nie ominie chorych z przewlekłymi chorobami układu pokarmowego zwłaszcza młodych..........Panie doktorze życze sukcesów zawodowych i duzo zdrówka.......wielki szacunek dla Pana............A.S
Pacjent
Uważam, ze opinia Pana doktora to wspaniały człowiek, uczciwy i serdeczny fachowiec. Polecam innym. Panu Doktorowi dziękuję, życzę sukcesów i dużo zdrowia. Wdzieczny pacjent, Tadeusz P.
pacjetka6
Cudowny człowiek , lekarz z powołania , miły , cierpliwy i doskonały fachowiec !! Zcałego serca polecam !!!
S.K.

Darzę pana Witolda Wiktora respektem nie tylko jako niezwykłego specjalistę medycyny, ale również osobę o ogromnej empatii i niewyreżyserowanej wrażliwości na drugiego człowieka.

Nie znam wielu takich lekarzy, którzy byli by wybitnymi fachowcami, a przy tym osobami nastawionymi tak życzliwie do ludzi. Wiele osób zmagających się z dolegliwościami, którymi zajmuje się proktologia, wie z doświadczenia, że nastawienie większości lekarzy do tej materii jest tak nieprawdopodobnie pozbawione życzliwości i spojrzenia na nas jak na ludzi posiadających uczucia, że większość cierpiących woli w ogóle nie mówić o swoich dolegliwościach.

W wieku 15 czy 16 lat miałem problemy z wypróżnianiem i ogromny ból, którego przyczyny nie znałem. Wstydziłem się o tym porozmawiać z Rodzicami, więc na własną rękę poprosiłem lekarza rodzinnego o skierowanie do specjalisty. Podczas wizyty usłyszałem, że przyczyną moich problemów jest to, że zapewne sypiam z chłopakami. Nie spodziewałem się tak absurdalnych słów z ust osoby, której misją życia jest (czy raczej powinno być) ratowanie zdrowia drugiego człowieka i zamiast pójść prosto do ordynatora, po prostu zaniemówiłem. Później wspomniany specjalista miał jeszcze okazję zrobić mi kolonoskopię, podczas której czułem się jakby ktoś złamał we mnie poczucie szacunku do własnej osoby. Po zabiegu, który był dla mnie koszmarem, lekarz nie spytał jak się czuję, ale miał pretensję, że podczas niego stało się coś nad czym pomimo najszczerszych chęci człowiek nie ma kontroli. Po prostu wypłynęło nieco płynu. To był moment, w którym uwierzyłem, że nie ma lekarzy którzy mogli by mi pomóc.

W międzyczasie wyprowadziłem się, studiowałem 600 km od naszego miasta, później mieszkałem w różnych miejscach na świecie gdzie realizowałem różne projekty. Po ponad dziesięciu latach wielu nieudanych prób leczenia, byłem tak zaniepokojony i zdeterminowany, że zacząłem szukać w sieci specjalisty, którego polecają inni ludzie, którzy znają te problemy "od kuchni". Znalazłem w ten sposób doktora Wiktora.

Przejechałem specjalnie 600 km i odważyłem się powiedzieć o wszystkim. I tu doznałem szoku. To był początek przełomu. Pan Wiktor potraktował mnie nie tylko jak doskonały lekarz, ale jak Przyjaciel (wówczas byłem pacjentem na NFZ, a nie prywatnie, a jednak dla doktora nie to było najważniejsze). Zainteresował się moimi projektami i nasze rozmowy nie dotyczyły tylko problemów proktologicznych, ale naszych poglądów na życie, zainteresowań i doświadczeń.

Muszę powiedzieć, że mam do doktora Wiktora zaufanie jakim nie darzę zbyt wielu osób, nawet spośród moich znajomych. A co nie jest bez znaczenia - to co wymagało leczenia, zostało wyleczone, a ból z którym się zmagałem tyle lat, minął.

Na zakończenie dodam, że widziałem też czekającą w poczekalni na wizytę niejedną starszą osobę, która spodziewała się najgorszych wieści, a także wnuczkę, która płakała, bo nie chciała aby jej Babcia umarła. Po kilku miesiącach miałem możliwość znów zamienić kilka zdań z tą wnuczką i dowiedziałem się, że dzięki doktorowi Wiktorowi jej Babcia żyje i ma się dobrze.

Jest Nadzieja dla wszystkich osób, które cierpią i nie wiedzą komu można zaufać powierzając tak intymne kwestie. Nie musimy zmagać się z chorobą sami. Niech historia którą przytoczyłem będzie świadectwem tego, że każda choroba może być pokonana. Zwłaszcza gdy jesteśmy w dobrych rękach.

Życzę Nadziei, Pokoju i masy Zdrowia!

b.smajdor
Szczerze polecam!!! Dr Wiktor jest wyjątkowym lekarzem, człowiekiem z ogromną pasją, wiedzą i niezwykłym podejściem do pacjenta. Rzeczowy, konkretny, miły i kontaktowy. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność. Zmarnowałam trzy lata i mnóstwo pieniędzy na wizyty u ? najlepszych specjalistów" jakich udało mi się znaleźć w Krakowie. Żaden nie dostrzegł typowych objawów ciężkiej choroby, nie zalecił wykonania badań. U dr Wiktora dowiedziałam się co tak naprawdę mi dolega już przy pierwszej wizycie, potem potwierdziły to badania. Teraz czeka mnie leczenie, długie i skomplikowane przez zaniedbania innych lekarzy. Ale wiem że jestem pod dobrą opieką. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję Panie Doktorze !
Gość

Nie miałem okazji stricte korzystać z usług Doktora. Okazało się, iż muszę ze swoim problemem udać się do urologa.

Doktor jednak na spokojnie porozmawiał ze mną, doradził, wyjaśnił, rzetelnie poinformował - nie wziął ani symbolicznej złotówki.

Życzył bym sobie ażeby każdy lekarz był taki jak Doktor Wiktor.

Katarzyna
Pan doktor Wiktor jest ciepłym, miłym i bardzo kompetentnym specjalistą. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze. Pan doktor dokładnie wysłuchał problemu, bardzo delikatnie przeprowadził badanie, wydał diagnozę i zaproponował odpowiednie leczenie. Dziękuję doktorze!

Chcesz się zarejestrować?
Skorzystaj z formularza kontaktowego

Zarejestruj się