Strona ta powstała z myślą o pacjentach, którzy szukają w Internecie informacji o chorobach i ich leczeniu.

Witold Wiktor

lek. med. Witold Wiktor Jestem chirurgiem, z II stopniem specjalizacji.
Na co dzień spotykam się z państwa problemami zdrowotnymi.

Wiem jak ciężko jest znaleźć lekarza, który będzie miał na tyle dużo czasu, żeby państwa wysłuchać i spokojnie omówić istotę choroby, jej diagnostykę i leczenie. Dodatkową trudnością jest to, że niektóre choroby są wstydliwe i trudno o nich mówić nawet lekarzowi. Czasami też Państwo nie potrafią dokładnie określić co Wam dolega.

Starałem się napisać choć parę słów o niektórych chorobach, jakie mają objawy oraz jak je diagnozować i leczyć. Omówiłem też niektóre badania i zabiegi endoskopowe , a także jak się do nich przygotować.

Witold Wiktor

Myślę, że będę dla Państwa pomocny szczególnie w proktologii, tj. dziedzinie chirurgii, która zajmuje się chorobami jelita grubego i odbytu. Obecnie dużo zajmuje się tą tematyką zawodowo. Zauważyłem, że mają państwo dużo kłopotów z decyzją wybrania się do proktologa. Z takimi objawami jak krwawienie (!!!), zaparcie, biegunka zgłaszacie się państwo po kilku miesiącach, a nawet latach. A często ważne są tygodnie, żeby jak najwcześniej rozpoznać chorobę i odpowiednio ją leczyć. Choćby tak częsta choroba jak hemoroidy, sprawia Państwu wiele problemów. Leczycie się sami wszystkimi dostępnymi maściami i czopkami, a zgłaszacie się dopiero, gdy wystąpią powikłania, np. w postaci intensywnych krwawień.

My, zajmujący się tą dziedzina chirurgii, jesteśmy świadomi wstydliwości tych chorób i staramy się o maksimum intymności tak w badaniu jak i w rozmowie.

Pozdrawiam i zapraszam na moja stronę.
Witold Wiktor

ProktoVita
Rzeszów, Łukasiewicza 78 /13c (Zalesie Park)
Rejestracja telefoniczna
722 300 301
Rejestracja mailowa
rejestracja@proktolog.rzeszow.pl

Chcesz się zarejestrować?
Skorzystaj z formularza kontaktowego

Zarejestruj się